berijan
16 بهمن 1401 - 11:45

شیخ خضر عدنان بازداشت شد/ ادامه محاصره اریحا برای نهمین روز پیاپی

نظامیان صهیونیست در یورش های امروز به کرانه باختری چندین فلسطینی از جمله یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی را بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، نظامیان صهیونیست در جریان یورش امروز به منطقه جنین در شمال کرانه باختری، شماری از فلسطینی ها از جمله شیخ خضر عدنان از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین را بازداشت کردند.

منابع محلی از وقوع درگیری های مسلحانه میان مبارزان مقاومت و نظامیان صهیونیست در جریان این یورش به شهر جنین خبر دادند.

نظامیان صهیونیست همچنین امروز به دهها منزل در مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده و اقدام به بازرسی بی دلیل این خانه ها کردند.

شیخ خضر عدنان بازداشت شد/ ادامه محاصره اریحا برای نهمین روز پیاپی

ادامه محاصره اریحا برای نهمین روز پیاپی

شهر اریحا در کرانه باختری برای نهمین روز پیاپی تحت محاصره شدید نظامیان صهیونیست قرار دارد. پ

در روزهای اخیر نظامیان صهیونیست با ایجاد موانعی در ورودی های این شهر و همچنین ایجاد ایست بازرسی های متعدد عبور و مرور و زندگی عادی و طبیعی را برای این شهر بسیار سخت و دشوار نموده اند.

نظامیان صهیونیست امروز هم به اردوگاه عقبه جبر در اریحا یورش برده و با مبارزان مقاومت درگیر شدند.

تحلیلگران فلسطینی معتقدند که فعالیت گروه های مقاومت در اردوگاه عقبه جبر در شهر اریحا در شرایطی که صهیونیست ها از مهار مقاومت در نابلس و جنین ناکام مانده بودند، یک ضربه جدید به ساختار امنیتی رژیم صهیونیستی وارد کرده است.

در همین راستا، یک مقام امنیتی صهیونیست نیز با هشدار درباره فراگیر شدن مبارزات مقاومت در کرانه باختری درباره وقوع انتفاضه جدید هشدار داده و تاکید کرد: قطعا انتفاضه جدید از انتفاضه های قبلی بسیار شدیدتر خواهد بود.

شیخ خضر عدنان بازداشت شد/ ادامه محاصره اریحا برای نهمین روز پیاپی

منبع: مهر
شناسه خبر: 1019708